9 kolejka: Kolejna domowa porażka. Przegrywamy z Gwarkiem.

1 rok temu | 26.09.2022, 13:42
9 kolejka: Kolejna domowa porażka. Przegrywamy z Gwarkiem.

W spotkaniu 9 kolejki rozgrywek III ligi gr. 3 mierzyliśmy się z ekipą Gwarka Tarnowskie Góry u siebie w Goczałkowicach. Zwycięzcę wyłoniła jedna bramka, a jej autorem był Michał Biskup. Obie drużyny w poprzedzającej to spotkanie serii gier zanotowały po remisie. 

Z początku to LKS posiadał inicjatywę, jednak później do głosu doszli rywale. Do przerwy nie oglądaliśmy za dużo sytuacji bramkowych, gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. 

Niestety po raz kolejny źle weszliśmy w drugą połowę i tak jak przed tygodniem z Rekordem straciliśmy bramkę w 47 minucie, a jej autorem był najlepszy strzelec Gwarka w tym sezonie Michał Biskup. W 62 minucie za faul na przeciwniku czerwoną kartką ukarany został Szymon Gemborys i sytuacja stała się skomplikowała. Grający w przewadze goście stwarzali sobie dogodne sytuacje jednak żadna z nich nie zakończyła się bramką. Mimo gry w osłabieniu dobrą okazję miał w końcówce Michał Nadolski ale jego strzał wylądował na słupku. Do nietypowej sytuacji doszło w ostatniej akcji meczu kiedy to za zbyt długie wznawianie przez bramkarza sędzia podyktował rzut wolny pośredni w polu karnym przeciwnika. Niestety także tym razem Gwarek dobrze się wybronił i wywieźli skromne zwycięstwo z naszego boiska. 

Już w sobotę czeka nas daleki wyjazd do Głogowa, gdzie zmierzymy się z rezerwami Chrobrego. W międzyczasie rozegramy jeszcze pucharowe spotkanie z MKS-em Lędziny. Liczymy na komplet zwycięstw! 

LKS Goczałkowice-Zdrój - Gwarek Tarnowskie Góry 0:1 (0:0)

0:1 - Michał Biskup 47'

LKS: Mazur - Danch, Prytykovskyi (83' Szymała), Magiera, Dzierbicki (88' Zięba) - Hanzel, Warzycki (67' Sieracki) - Gemborys, Lipniak (83' Nadolski), Ślosarczyk (67' Nagrodzki) - Kiklaisz

Na ławce pozostali: Kurowski, Flasz

Trener: Damian Baron

Gwarek: Prochoń - Barbus, Trojanowski, Przystalski (73' Bąk) - Będzieszak, Neison (63' Siga), Wiszniowski (82' Urbański), Borycka, Gendera - Pączko (73' Pleban), Biskup

Na ławce pozostali: Rosół, Rakowiecki, Czuban

Trener: Łukasz Ganowicz

Sędzia: Mariusz Goriwoda

Żółte kartki: Hanzel, Prytykovskyi, Sieracki, Kiklaisz -  Przystalski, Wiszniowski, Barbus, Bąk 

Czerwone kartki: 62’ Gemborys

Udostępnij