Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Mecze ligowe

8 kolejka: Wywalczony remis z Rekordem

4 miesiące temu | 19.09.2022, 18:46
8 kolejka: Wywalczony remis z Rekordem

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia gospodarzy.

Już w 5 minucie napastnik Rekordu silnym uderzeniem głową trafił w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Klaudiusza Mazura. Kilkanaście minut później ten sam zawodnik skierował piłkę do naszej bramki ale znajdował się na pozycji spalonej i sędzia nie uznał tego gola. Odpowiedzieliśmy na to składną akcją w 31 minucie, kiedy to będąc już na skraju pola karnego Krzysztof Kiklaisz wycofał do Radosława Dzierbickiego, a były zawodnik Rekordu precyzyjnie dośrodkował na głowę Michała Nagrodzkiego, który umieścił futbolówkę w siatce. Do przerwy schodziliśmy z pozytywnym wynikiem.Niestety chwilę po wznowieniu gry gospodarze wyrównali po rzucie rożnym. Na domiar złego w 56 minucie Marcin Wróbel wykorzystał błąd komunikacyjny między bramkarzem a obrońcom i zdobył gola, który dał prowadzenie drużynie Rekordu. Na szczęście ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do nas. W 86 minucie Dawid Lipniak zagrał na lewą stronę do będącego tam Ślosarczyka, a ten pięknie uderzył po dalszym rogu i wyrównał stan rywalizacji. 

Wywozimy zatem jeden punkt z trudnego terenu. Przedłużamy serię bez porażki do 4 spotkań. Okazja do jej przedłużenia już w najbliższej kolejce w meczu domowym z Gwarkiem Tarnowskie Góry. 

BTS Rekord Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice-Zdrój 2:2 (0:1)

0:1 - Michał Nagrodzki 31’ 

1:1 - Marcin Wróbel 47’

2:1 - Marcin Wróbel 56’

2:2 - Bartłomiej Ślosarczyk 86’

LKS: Klaudiusz Mazur - Adam Danch, Dominik Zięba (81’ Denis Prytykovskyi), Mariusz Magiera, Radosław Dzierbicki - Konrad Sieracki (Daniel Warzycki), Oleksiy Bryzhenko (81’ Michał Nadolski) - Szymon Gemborys (59’ Remigiusz Flasz), Krzysztof Kiklaisz, Bartłomiej Ślosarczyk - Michał Nagrodzki (59’ Dawid Lipniak)

Na ławce pozostali: Szymon Kurowski, Michał Szymała

Trener: Damian Baron

Rekord: Jakub Szumera, Mateusz Madzia, Konrad Kareta, Mateusz Pańkowski, Kacper Kasprzak, Szczepan Mucha (72’ Bartłomiej Twarkowski), Kamil Żołna, Piotr Wyroba, Daniel Feruga (46’ Filip Waluś), Tomasz Nowak, Marcin Wróbel

Na ławce pozostali: Krzysztof Żerdka, Seweryn Caputa, Daniel Świderski, Bartosz Kowalczyk, Arkadiusz Krysik 

Trener: Dariusz Mrózek

Sędzia: Przemysław Burliga

Żółte kartki: 14’ Mucha, 85’ Kareta - 75’ Warzycki

Udostępnij