7 kolejka: Domowy remis z Wartą Gorzów Wielkopolski

1 rok temu | 19.09.2022, 18:45
7 kolejka: Domowy remis z Wartą Gorzów Wielkopolski

Spotkanie od początku było bardzo wyrównane, a swoje szanse stwarzały obie strony. W 33 minucie groźną kontrę zapoczątkował Szymon Gemborys podając do wychodzącego na dogodną pozycję Krzysztofa Kiklaisza, lecz ten dał się dogonić i obrońca zdołał go przyblokować. Chwilę później na głowę naszego napastnika dobrze dogrywał z lewej strony Radosław Dzierbicki ale bramkarz był na posterunku. W 40 minucie kolejny raz Szymon Gemborys znakomicie odebrał piłkę i podał ją do Dawida Lipniaka, który po minięciu dwóch rywali oddał strzał trafiając w poprzeczkę bramki. Tuż przed przerwą goście rozegrali akcję po swojej lewej stronie zakończoną precyzyjnym dośrodkowaniem na głowę Bielawskiego, który nie dał szans bramkarzowi. LKS musiał po przerwie gonić wynik. Udało się to w 54 minucie gry, po rzucie rożnym do sytuacji doszedł Kiklaisz z tym strzałem poradził sobie golkiper ale na dobitkę Szymona Gemborysa nie był już w stanie zareagować. Mimo sporych chęci i kilku dogodnych sytuacji wynik nie uległ już zmianie i więcej goli nie oglądaliśmy. Podziałem punktów zatem kończy się spotkanie 7 kolejki.  

LKS Goczałkowice-Zdrój - Warta Gorzów Wielkopolski 1:1 (0:1)

0:1 - Adrian Bielawski 44’

1:1 - Szymon Gemborys 54’

LKS: Klaudiusz Mazur - Adam Danch, Dominik Zięba, Mariusz Magiera (63’ Denis Prytykovskyi)  - Remigiusz Flasz (63’ Błażej Grygier), Łukasz Hanzel, Oleksiy Bryzhenko (78’ Konrad Sieracki), Radosław Dzierbicki - Dawid Lipniak (69’ Michał Nagrodzki), Szymon Gemborys (69’ Michał Nadolski), Krzysztof Kiklaisz

Na ławce pozostali: Szymon Kurowski, Michał Szymała 

Trener: Damian Baron

Warta: Oskar Natorski, Bartłomiej Gajda, Maciej Grudziński, Adrian Bielawski, Jakub Duda (60’ Paweł Jachno), Dominik Siwiński, Adrian Marchel (60’ Marcel Kasprzak), Brajan Burzyński (54’ Piotr Majerczyk), Karol Gardzielewicz (70’ Filip Wawrzyniak), Dawid Ufir, Paweł Krauz (46’ Daniel Czerwiński)

Na ławce pozostali: Łukasz Wiśniewski, Olivier Lazar

Trener: Mateusz Konefal

Sędzia: Dawid Matyszczak

Żółte kartki: 24’ Hanzel, 60’ Magiera - 30’ Gajda, 79’ Bielawski

Udostępnij