30 kolejka: Zwycięska passa trwa w najlepsze! Mecz ze Ślęzą Wrocław

10 miesięcy temu | 26.05.2023, 13:48

W ubiegłą środę odbyło się spotkanie pomiędzy Ślęzą Wrocław z Goczałkowicami. Przed spotkaniem wydawać się mogło, że to drużyna gospodarzy będzie kontrolować przebieg meczu i nasza drużyna zmuszona będzie do bronienia, jednak wynik, jak i gra były odwrotne kompletnie odwrotne.

W pierwszej połowie nie ujrzeliśmy żadnej bramki, w drugiej zaś niebiescy postanowili od początku siąść na rywali i zdało to egzamin, gdyż Kiklaisz wpisał się na listę strzelców 59 minucie, a 5 minut później drugą bramkę dla naszej drużyny zdobył Borek. W końcówce spotkania mogliśmy ujrzeć jeszcze dwa trafienia, jedną z nich strzelił Nagrodzki, zmieniając wynik na 0:3, chwilę później honorowym trafieniem dla ekipy Ślęzy popisał się Niewiadomski.

Goczałkowice tym samym zanotowały kolejne zwycięstwo z rzędu i już z dużym zapasem nad miejscami spadkowymi.

Ślęza Wrocław - LKS Goczałkowice-Zdrój 1:3 (0:0)

0:1 – Kiklaisz 59’

0:2 – Borek 64’

0:3 – Nagrodzki 88’

1:3 – Niewiadomski 90’

Ślęza: Gasztyk, Olek (52’ Stempin), Kozik, Krukowski, Samiec, Fediuk (61’ Murat), Milewski, Michalski (61’ Vinicius Matheus), Hampel (61’ Niewiadomski), Kluzek, Marcjan (61’ Tomaszewski).

LKS: Mazur, Piszczek (41’ Borek), Gajda, Magiera, Flasz, Dąbrowski, Tarusow, Ślosarczyk (73’ Nagrodzki), Lipniak (85’ Danch), Szkudlarek (83’ Komandera), Kiklaisz (85’ Dzierbicki).