3 kolejka: Pechowa porażka z Polonią Nysa

1 rok temu | 12.09.2022, 13:41

Polonia Nysa - LKS Goczałkowice-Zdrój 2:1 (0:1)

W 3 kolejce udaliśmy się do beniaminka z Nysy powalczyć o pierwsze zwycięstwo w tej rundzie. Mecz ten był rozgrywany w środku tygodnia. Spotkanie rozpoczęło się po Naszej myśli bo już w 21 minucie wyszliśmy na prowadzenie, kiedy to Oleksiy Bryzhenko wpisał się na listę strzelców. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i do szatni schodziliśmy w dobrych nastrojach. W drugiej części spotkania oglądaliśmy sporo walki z obu stron. Kluczowy okazał się być ostatni kwadrans. W 77 minucie rezultat wyrównał Kamil Popowicz. Następnie sytuację skomplikowała druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Denysa Prytykovskyiego w 84 minucie i musieliśmy kończyć ten mecz w osłabieniu. Na domiar złego 3 minuty po tym wydarzeniu gospodarze dopięli swego wykorzystując grę w przewadze i zdobyli zwycięską bramkę. Autorem tego trafienia z rzutu karnego był Maciej Rakoczy. Niestety mimo dobrego początku nie odnieśliśmy pozytywnego rezultatu i po pełnej emocji rywalizacji przegrywamy 1:2.

Polonia Nysa - LKS Goczałkowice Zdrój 2:1 (0:1)

0:1 - Oleksiy Bryzhenko 21’

1:1 - Kamil Popowicz 77’

2:1 - Maciej Rakoczy 87’ (k)

LKS Goczałkowice-Zdrój: Klaudiusz Mazur - Dominik Zięba, Adam Danch, Mariusz Magiera (55’ Denys Prytykovskyi) - Remigiusz Flasz (46’ Szymon Gemborys), Daniel Warzycki (46’ Konrad Sieracki), Łukasz Hanzel, Radosław Dzierbicki - Oleksiy Bryzhenko (65’ Michał Nadolski), Michał Nagrodzki (65’ Bartłomiej Ślosarczyk), Krzysztof Kiklaisz

Na ławce pozostali: Szymon Kurowski, Michał Szymała

Trener: Damian Baron

Polonia Nysa: Dariusz Szczerbal, Krzysztof Kulak, Krystian Pabiniak (69’ Bartłomiej Nasciszewski), Dawid Rogoziński, Paweł Sasin, Patryk Perkowski, Maciej Pisula, Dominik Sikora, Alan Majerski (65’ Maciej Rakoczy), Michał Zimon (65’ Igor Maruszak), Kamil Popowicz

Na ławce pozostali: Ignacy Marciniak, Mateusz Nazar, Ryszard Jakubiak, Mikołaj Kuzdra