Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Mecze ligowe

2 kolejka: Domowa porażka z Odrą Wodzisław Śląski

4 miesiące temu | 12.09.2022, 13:38
2 kolejka: Domowa porażka z Odrą Wodzisław Śląski

LKS Goczałkowice-Zdrój 0:2 Odra Wodzisław Śląski 

W meczu 2 kolejki podejmowaliśmy zespół Odry Wodzisław Śląski. W pierwszej części spotkanie było bardzo wyrównane, pełne walki i zaangażowania z obu stron. Jednak zarówno LKS jak i przeciwnicy nie zdołali strzelić bramki i do przerwy goli na Panattoni Arenie nie oglądaliśmy. Po przerwie niestety skuteczniejsi byli goście z Wodzisławia Śląskiego. W 51 minucie sędzia wskazał na jedenasty metr i oglądaliśmy rzut karny. Do stojącej w wyznaczonym punkcie piłki podszedł Przemysław Szkatuła i skutecznie wykorzystał okazję. Odra poszła za ciosem i w 65 minucie Yevgeniy Chepurnenko podwyższył prowadzenie. Mimo wielu emocji i walki do końca nie udało się tym razem Naszym zawodnikom odwrócić losów tego spotkania. Niestety przegrywamy w tym meczu ale nie załamujemy się i z tej porażki wyciągamy wnioski. 

LKS Goczałkowice-Zdrój - Odra Wodzisław Śląski 0:2 (0:0) 

0:1 - Przemysław Szkatuła - 51’ (k)

0:2 - Yevgeniy Chepurnenko - 65’ 

LKS Goczałkowice-Zdrój: 

Klaudiusz Mazur - Dominik Zięba, Adam Danch, Denys Prytykoskyi (76’ Mariusz Magiera) - Remigiusz Flasz (65’ Szymon Gemborys), Łukasz Hanzel, Konrad Sieracki (76’ Michał Nadolski), Radosław Dzierbicki - Bartłomiej Ślosarczyk (55’ Dawid Lipniak), Michał Nagrodzki (55’ Oleksiy Bryzhenko), Krzysztof Kiklaisz

Na ławce pozostali: Szymon Kurowski, Daniel Warzycki

Trener: Damian Baron

Odra Wodzisław Śląski: 

Vitaliy Onopko - Przemysław Szkatuła, Krzysztof Krzyżok, Kyrylo Protyshyn - Wojciech Wenglorz (58’ Valeriy Kovernyk), Tomasz Krężelok, Michał Gałecki (58’ Oleksandr Tsybulnyk), Mateusz Flak (46’ Patryk Mociak) - Szymon Kalisz, Yevgeniy Chepurnenko (76’ Paweł Zdunek), Jakub Kuczera (78’ Adam Fojcik)

Na ławce pozostali: Kamil Kuszka, Radosław Kruppa

Trener: Jacek Trzeciak

Sędzia: Daniel Kruczyński

Żółte kartki: 30’ Konrad Sieracki

Udostępnij