12 kolejka: Wywalczony punkt na terytorium lidera.

1 rok temu | 17.10.2022, 20:00
12 kolejka: Wywalczony punkt na terytorium lidera.

W 12 kolejce gier mierzyliśmy się z liderem naszych rozgrywek, czyli rezerwami Rakowa Częstochowa. W meczu nie oglądaliśmy bramek dla żadnej ze stron. Wracamy zatem z wyjazdu z wywalczonym jednym punktem. 

Spotkanie od początku było bardzo wyrównane, obie drużyny dobrze się ustawiały i ciężko było obu stronom stworzyć dogodne sytuacje. W pierwszej połowie jedną z nielicznych okazji miał Michał Szymała, który świetnie wszedł z piłką w pole karne ale interwencją popisał się bramkarz rywali. W drugiej połowie przebieg meczu nie uległ zmianie. W końcówce mieliśmy jeszcze szansę na przechylenie szali na naszą stronę, ale ponownie bramkarz Rakowa wyszedł obronną ręką. 

Ostatecznie obaj bramkarze zachowali czyste konto, a zespoły podzieliły się punktami. Kontynuujemy zatem serię dobrych rezultatów na wyjeździe, gdzie ostatni przegrany mecz w tej roli rozegraliśmy 18 sierpnia. A już w najbliższą sobotę zagramy na Panattoni Arenie z drużyną Ślęzy Wrocław. Liczymy, że uda się nam przerwać niemoc w meczach na własnym obiekcie i odniesiemy pierwsze zwycięstwo. Początek spotkania zaplanowano tradycyjnie już na godzinę 13:00. Bilety online na to wydarzenie będą w sprzedaży od wtorku. 

Raków II Częstochowa - LKS Goczałkowice-Zdrój 0:0

LKS: Mazur - Danch, Zięba, Magiera - Szymała (88’ Flasz), Hanzel, Bryzhenko (54’ Lipniak), Prytykovskyi - Dzierbicki (77’ Gemborys), Kiklaisz (88’ Nadolski), Nagrodzki (77’ Ślosarczyk)

Na ławce pozostali: Kurowski, Warzycki

Trener: Damian Baron

Raków II: Dziekoński. Kucharczyk, Zielonka (85’ Mizgała), Czekaj, Oziębała (66’ Chłód), Balboa (90’ Rogula), Tylec, Furtak, Kubik (85’ Mazurek), Chiliński, Bator

Na ławce pozostali: Kubik, Bęben, Rygiel

Trener: Tomasz Kuźma

Sędzia: Maciej Habuda

Żółte kartki: Furtak, Kucharczyk, Czekaj - Nagrodzki

Udostępnij