1 kolejka: Wywalczony remis w Legnicy na start rozgrywek.

1 rok temu | 12.09.2022, 13:34

Miedź Legnica II - LKS Goczałkowice-Zdrój 2:2 (1:0)

W meczu pierwszej kolejki 3 ligi grupy III Nasza drużyna wybrała się w podróż po punkty do Legnicy żeby zmierzyć się z rezerwami ekstraklasowej Miedzi. W spotkanie lepiej weszli gospodarze i objęli prowadzenie w 38 minucie za sprawą Huberta Kwolka. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część gry i z lepszymi humorami do szatni schodziła drużyna Miedzi. Zaraz po wznowieniu zawodów w 46 minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie, na listę strzelców wpisał się tym razem Kacper Chmielewski. Na szczęście dość szybko udało się drużynie LKS-u zdobyć bramkę kontaktową. Pierwszym autorem trafienia dla Goczałkowic w nowym sezonie okazał się być Krzysztof Kiklaisz w 53 minucie. Do końca walczyliśmy o korzystny rezultat i udało się to w 80 minucie, kiedy kapitan zespołu Łukasz Hanzel wpakował piłkę do siatki. Później nie padła już żadna bramka i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

Wywozimy zatem cenny punkt z Legnicy. Gratulacje panowie za walkę do końca i odwrócenie rezultatu!

1:0 - Hubert Kwolek - 38’

2:0 - Kacper Chmielewski - 46’

2:1 - Krzysztof Kiklaisz - 53’

2:2 - Łukasz Hanzel - 80’